ODŘIVOUSŮV POHÁR MTB BÍLOVEC

součástí závodu  MR UNITOP

 MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SPORTOVNÍCH KLUBŮ POLICIE ČR

 Odřivousův pohár 2015

 

Výsledky

Foto Peters  Foto Dětský závod  + Hlavní závod

Výsledky dětský závod

Hoši  - H6        
Startovací číslo Jméno Ročník Město, Klub Pořadí
69 Šimon Holaň 2009 Studénka 1
4 Hon Daniel 2009 Vrchy 2
55 Pavel Vasilenko 2009 Ostrava 3
52 Chvěja Jiří 2009 BAGBIKE 4
45 Cetl Jan 2009 Opavský sportovní klub 5
3 Bartoš Velen 2010 Bílovec 6
2 Filgas Lukáš 2011 Stará Ves n. Ondřejnicí 7
61 Ondřej Tesarčík 2010 BAGBIKE 8
43 David Kubíček 2011 Bílovec 9
28 Kryštof Srubek 2011 Bílovec  
41 Berger Tobiáš 2011 Bílovec  
Děvčata – D6        
Startovací číslo Jméno Ročník Město, Klub Pořadí
21 Kuběnová Daniela 2009 Ostrava 1
49 Jahnová Viktorie 2009 Velké Albrechtice 2
40 Eva Neubauerová 2012 Studénka 3
5 Stela Bajgarová 2010 Bílovec 4
66 Machů Eliška 2009 Bravantice 5
50 Karinka Veličková 2010 Studénka 6
Hoši – H7        
Startovací číslo Jméno Ročník Město, Klub Pořadí
39 Neubauer Adam 2008 Studénka 1
1 Filgas Matouš 2008 Stará Ves n. Ondřejnicí 2
8 Samuel Dluhoš 2007 Stará Ves    3
7 Štěpán Bajgar 2008 Bílovec 4
27 Srubek Jan 2007 Bílovec 5
34 Madzia Antonín 2008 Stará Ves 6
6 Ryšica Filip 2008  Odry 7
31 Matěj Telařík 2006 Sedlnice  
  II. SKUPINA      
47 Vojtěch Kopecký 2006 BAG-BIKE, Frýdlant 1
62 Jakub Mušálek 2007 Háj ve Slezsku 2
60 Daniel Svěrkot 2008 SK Jiří Team Ostrava 3
70 Vilém Holaň 2006 Studénka 4
65 Marko Polášek 2007 SKI Klub Kopřivnice 5
67 Oliver Frič 2008 Horní Datyně 6
73 Tomáš Slezáček 2008 Bílovec 7
Děvčata – H7        
Startovací číslo Jméno Ročník Město, Klub Pořadí
38 Adéla Jančíková 2006 SK Jiří Team 1
42 Adéla Plucnarová 2007 TJ TŽ Třinec 2
46 Karolína Cetlová 2007 Opavský sportovní klub 3
22 Kristýna Opálková 2007 Olomouc 4
36 Růčková Ema 2006 Bílovec 5
9 Sochorová Eliška 2008 SK Sochoříci 6
53 Skřečková Zuzana 2007 BAGBIKE 7
68 Sasínová Jana 2008 Bílovec 8
25 Jedličková Valentína 2008 Bílovec 9
10 Kousalíková Andrea 2006 MTB Koloradost Ostrava  
20 Holoubková Helena 2008 Ostrava  
11 Vanda Čapková 2006 Stará Ves  
Hoši – H10        
Startovací číslo Jméno Ročník Město, Klub Pořadí
13 Rubáč Tomáš 2005 HEAD Bikes Team 1
30 Marek Majdanics 2004 SK Jiří Team Ostrava 2
33 Ondřej Voznička 2003 SK Jiří Team Ostrava 3
59 Moroň Daniel 2005 SK Jiří Team Ostrava 4
56 Michal Štěpán 2003 SKI Klub Kopřivnice 5
12 Sochor Jakub 2005 SK Sochoříci 6
64 Šimon Svěrkot 2004 SK Jiří Team Ostrava 7
54 Čermák Jan 2005 BAGBIKE 8
24 Tomáš Faldík 2003 Bílovec 9
14 Čavera Lukáš 2005 Bílovec 10
23 Luca Büchi 2005 Forman Klub Nový Jičín 11
29 Daniel Dobravoda 2004 Velké Albrechtice 12
15 Kotlár Milan 2005 Bílovec  
Děvčata – D10        
Startovací číslo Jméno Ročník Město, Klub Pořadí
16 Rupová Dominika 2005 SK Jiří Team Ostrava 1
57 Justýna Holášková 2003 SKI Klub Kopřivnice 2
18 Košárková Sabina 2005 SK Jiří Team Ostrava 3
58 Holášková Amálie 2005 SKI Klub Kopřivnice 4
48 Janíčková Adriana 2005 Ostrava 5
19 Hoňková Agátka 2005 Cyklocentrum Košárek 6
44 Cetlová Magdaléna 2005 Opavský sportovní klub 7
72 Nikola Slezáčková 2004 Bílovec 8
Hoši – H13        
Startovací číslo Jméno Ročník Město, Klub Pořadí
         
51 Max Hašek 2002 BAGBIKE 1
37 Jančík Martin 2002 SK Jiří Team Ostrava 2
63 Jiří Bohdalovský 2002 SK Jiří Team Ostrava 3
71 Patrik Slezáček 2002 Bílovec 4
26 Štěpán Vavroš 2002 Bílovec 5
35 Růčka Pavel 2002 Bílovec 6
17 Keclík Jakub 2001 SK Jiří Team Ostrava  

 

 

 

Partneři


Město Bílovec