2013

ODŘIVOUSŮV POHÁR MTB BÍLOVEC

Výsledky MIX + Dětský závod

Kategorie MIX - 27km
Pořadí Jméno Klub/Město Ročník Čas
1. Bachratá Marie Bílovec 1990 1:37:09
Sonnenschein Marek Bílovec 1989 1:25:46
2. Pytlová Markéta Ostrava 1999 1:41:54
Pytel Jaromír Ostrava 1975 1:41:55
3. Opálková Hana Bílovec 1964 2:07:54
Luptovec Jozef Bílovec 1977 1:28:08
         
         
         
Kategorie  Hoši 6 let
Pořadí Jméno Klub/Město Startovní číslo Ročník
1. Mušálek Jakub Háj ve Slezsku 56 2007
2. Neubauer Adam Studénka 18 2008
3. Bůžek Martin Háj ve Slezsku 3 2007
4. Felařík Martin Sedlnice 50 2006
5. Magera František Velké Albrechtice 66 2008
6. Kubatík Tobiáš - 15 2007
7. Kovařčík Adam Zbyslavice 71 2008
8. Hutník Jakub Hot Wheels 7 2008
9. Bajgar Štěpán Hot Wheels 1 2008
10. Ryšica Filip Odry 23 2008
11. Kříž Daniel Hot Wheels 13 2008
12. Chvěja Jíří Bagbike Ostrava 41 2009
         
Kategorie  mladší žákyně 7-9
Pořadí Jméno Klub/Město Startovní číslo Ročník
1. Rupová Dominika YOGI Racing Ostrava 22 2005
2. Košárková Sabina Cyklocentrum Košárek  47 2005
3. Hoňková Agáta Bílovec 6 2005
4. Jančíková Adéla Ostrava Jiří TEAM 44 2006
5. Čapková Vanda Hot Wheels 4 2005
6. Prokešová Valérie Pustá Polom 51 2006
7. Haasová Elen Bagbike Hrabyně 58 2005
8. Gebauerová Kateřina Háj ve Slezsku 5 2005
9. Hutníková Bára Hot Wheels 8 2005
10. Kupská Kateřina Bílovec 55 2006
11. Bušová Zuzana Bílovec 64 2006
12. Kavalová Karolína Hot Wheels 9 2006
         
         
Kategorie STARŠÍ ŽÁKYNĚ - D 10
Pořadí Jméno Klub/Město Startovní číslo Ročník
1. Kleinová Eliška Velké Albrechtice 10 2002
2. Lindovská Vendula Bílovec 53 2003
3. Říčanová Odeta Studénka 48 2002
         
         
Kategorie STARŠÍ ŽÁCI - H 10
Pořadí Jméno Klub/Město Startovní číslo Ročník
1. Hašek Max Bagbike Ostrava 40 1999
2. Jančík Martin Ostrava Jíří TEAM 46 2002
3. Bohdalovský Jíří Ostrava Jíří TEAM 45 2002
4. Holuša Ondřej Děhylov Jíří TEAM 59 2002
5. Keclík Jakub Ostrava   11 2001
6. Slezáček Patrik Bílovec 35 2002
7. Buš Radim Bílovec 63 2002
8. Vrba Michal Bílovec 69 2003
9. Faldík Tomáš Bílovec 32 2003
10. Gilg Tomáš Bílovec 54 2003
11. Sommer Jan Bílovec 68 2002
12. Jaroš Filip Bílovec 38 2001
13. Palonci Adam Orlová 73 2003
         
         
Kategorie  mladší žáci 7-9
Pořadí Jméno Klub/Město Startovní číslo Ročník
1. Rubáč Tomáš Bílovec 33 2005
2. Bernát Adam MTB Racing 2 2005
3. Majdanics Marek Ostrava 61 2004
4. Moroň Daniel Dolní Lhota 70 2005
5. Čermák Jan Bagbike Ostrava 49 2005
6. Konečný Dominik Cyklocentrum Košárek 62 2005
7. Košárek Richard Cyklocentrum Košárek 52 2004
8. Kučera Karel Bílovec 16 2006
9. Sasin Michal Bílovec 75 2004
10. Machold Matyáš Bílovec 67 2006
11. Nikš Denis Bílovec 43 2005
12. Václavík Vladimír Star Wars 27 2004
13. Šír Matěj Hot Wheels 26 2006
14. Peháček Filip Bílov  37 2006
         
         
Kategorie  H - 13
Pořadí Jméno Klub/Město Startovní číslo Ročník
1. Hašek Daniel Bagbike Ostrava 39 1999
2. Pytlová Markéta Bagbike Ostrava 42 1999
3. Palonci Tomáš Orlová 72 1999

 

 

Partneři


Město Bílovec